درباره ما

فروشگاه پاستیل تویز در سال 98 با هدف بهبود کیفیت بازار اسباب بازی و ارائه تنوع بسیار بالا پایه گذاری شد. تنوع بالا در این صنعت موجب آن شده است که اجناس فیک زیاد شود و به همین دلیل کیفیت محصولات پایین آمده‌اند. اما به توجه به نوسانات ارزی در کشور و قیمت بالای اسباب بازی های برند و اصل، اجناس غیراصل یا به اصطلاح های کپی نیز بازار خود را در ایران پیدا کرده‌اند. از سویی دیگر عده‌ای از سودجویان همین اسباب بازی های فیک را با قیمت های بالا و به عنوان جنس اصل به مشتریان می‌فروشند. بنابراین اصل حقوق مشتری در این بین به هیچ وجه رعایت نمی‌شود. یکی از اهداف اصلی این فروشگاه رعایت حقوق مشتریان گرامی است تا علاوه بر اطمینان خاطر از خرید خود، از آن لذت ببرند و در کنار کودکان خود خاطرات خوشی را سپری کنند.

فروشگاه اسباب بازی پاستیل تویز
فروشگاه اسباب بازی پاستیل تویز

کودکان ما

کودکان، امیدهای زندگی همه ما هستند و با حضور خود شور و اشتیاق زندگی و حرکت را در ما زنده می‌کنند. آن‌ها سرمایه‌های ابدی ما هستند که شور و شعف آن‌ها هر دلی را زنده و قلب هر انسانی را آکنده از مهر و محبت می‌کند. حفظ و نگهداری از آن‌ها وظیفه همه ماست چرا که آن‌ها امید و زندگی ما هستند. استاندارد بودن اسباب بازی های تهیه شده برای آن‌ها یکی از مهم‌ترین وظایفی است که به گردن همه‌ی ما است. این فروشگاه با تمام وجود خود، پای سلامتی فرزندان این آب و خاک می‌ایستد و در حفظ حقوق و سلامتی آن‌ها مصّر است. به همین دلیل این فروشگاه تماماً اجناس خود را با استانداردهای داخلی و خارجی عرضه می‌کند تا از رسالت خود پیروی کند.

تنوع محصولات در فروشگاه اسباب بازی پاستیل تویز

در فروشگاه اسباب بازی پاستیل تویز شما می‌توانید تنوع بالایی از اسباب بازی های برند تا اسباب بازی های ارزان را پیدا کنید. هدف ما در این فروشگاه جذب حداکثری همه مشتریان با هر سن و سالی است. در این فروشگاه شما می‌توانید انواع اسباب بازی ها، پازل ها، بازی های فکری، عروسک های پولیشی، اسلایم، فیجت و … را پیدا کنید و به راحتی هرچه تمام تر بخرید.

تماس با ما

شما مشتریان گرامی برای ارتباط با واحد فروش پاستیل تویز، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: ۰۲۶۳۴۹۸۰۳۱۴

تلفن همراه: ۰۹۱۹۶۸۳۵۱۴۴

همچنین شما می‌توانید از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید:

همچنین شما می‌توانید از ساعت 10 الی 10 شب مراجعه حضوری داشته باشید از محصولات ما دیدن فرمایید.

آدرس: کرج، عظیمیه، میدان مهران، مجتمع ماندگار، طبقه سوم، واحد 209